در سال 1379 وارد دنیای “زیبایی” شدیم و شروع کردیم به پخش محصولات آرایشی و بهداشتی.
قدم به قدم آموختیم و پیش آمدیم.دراین بیست سال با بزرگترین واردکنندگان و تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی،در دو بخش R&D و فروش همکاری کرده ایم.
کم کم از نمودار فروش فراتر رفتیم و از همراهی مشتریان به شوق آمدیم.با برند های زیادی زندگی کردیم گاهی سرمست از بلوغشان بودیم و گاهی با افولشان اشک ریختیم.هم اکنون با زنجیره ای از معتبرترین شرکت ها و گالری های آرایشی و بهداشتی ارتباطات صمیمانه ای داریم.ما افتخار میکنیم که مشتریانمان دوستانمان هستند.
اکنون با دو دهه سابقه در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی تصمیم گرفتیم تا تجربیاتمان را با شما به اشتراک گذاشته و فرهنگ زیبایی و آرایش را با دانش روز دنیا همگام سازیم . به همین منظور اقدام به راه اندازی سایت ویمبلا برای مشاوره و خرید لوازم آرایش،عطر ومحصولات مراقبت پوست نمودیم.ما باور داریم که زیبایی از درونمان سرچشمه می گیرد و در تلاشیم تا ضمن فروش معتبرترین محصولات روز دنیا،خدمات مشتری را در سطح جدیدی ارائه نماییم.
کارشناسان زیبایی ویمبلا آماده مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین محصول برای شخص شما هستند.
با توجه به انحصار بازار ایران و تعدد بالای محصولات مشابه، ما فقط محصولاتی را ارائه می دهیم که تیم کارشناسان ویمبلا از کیفیت و اصالت آن اطمینان حاصل کنند.
شما در ویمبلا قادر خواهید بود با کمک مشاوران ما در چند دقیقه محصول مورد نیاز خود را انتخاب کرده و کمتر از 72 ساعت دریافت کنید.

ما باور داریم صرفا به این دنیا اضافه نشده ایم بلکه باید چیزی به آن اضافه کنیم.

به ویمبلا خوش آمدید بیایید دنیا را زیباتر ببینیم!