بررسی کرم پودر استی لودر توسط مجله زیبایی glamour

در اینجا 5 نفر از کارکنان مجله زیبایی glamour کرم پودر Double Wear  استی لودر را بررسی کرده اند که در این مقاله با هم نظراتشان را میخوانیم.

Jesica Lam (مدیر اجرایی)

3W2 Cashew

وقتی نوبت به لوازم آرایش می رسد من عاشق امتحان کردن آخرین و جدیدترین محصولات هستم.اما باید بگویم از تمدید مرتب آرایش در طول روز متنفرم و با توجه به اینکه ما خانمها در طول روز مرتب به آرایشمون دقت می کنیم بنابراین انتخاب یک کرم پودر مناسب برای من خیلی مهم است. اینکه کرم پودری که استفاده می کنم علاوه بر اینکه باعث زیباتر شدن چهر ام  می شود از صبح تا 5 عصر و بعد از چند ساعت ویدیو کال همچنان بسیار تازه بنظر برسد و به من احساس قدرت می دهد.

یک چیز فوق العاده دیگر در مورد کرم پودر استی لودر رنگبندی وسیع آن است مثلا در مورد من با توجه به رنگ پوستم به یک کرم پودر با تن زرد -طلایی احتیاج دارم در حالیکه اکثر کرم پودرها بر روی پوست من تناژ قهوه ای و یا صورتی می دهد اما استی لودر دقیقا همان تناژی که من می خواهم به پوستم می دهد.

Donna Dia (مدیر بحران)

Shade: 5W1.5 Cinnamon

این کرم پودر با اینکه پوشش کامل روی پوست ایجاد می کند اما اصلا سنگین نیست و بافت بسیار سبکی دارد.من بخاطررنگ و  یکدست نبودن رنگ پوست صورتم همیشه مجبور بودم از ترکیب چند رنگ کرم پودر استفاده کنم چون اکثر کرم پودرها روی پوست من رنگ مرده ایجاد می کردند اما شماره 5W1.5  روی پوست صورت و حتی پیشانی و بالای لب کاملا یکدست بوده و پوستم کاملا زیبا و درخشان می شود و با اینکه پوست اطراف چشم من تیره است با این کرم پودر نیاز به کانسیلر ندارم و حتما این کرم پودر را به همه دوستانم که مشکل انتخاب تناژ رنگ کرم پودر مناسب برای پوستشان دارند پیشنهاد می کنم.

Lottie Winter(ویراستار زیبایی )

Shade:1C1 Cool Bone

عشق من به کرم پودر Double Wear استی لودر از پنج سال پیش شروع شد. من بخاطر داشتن جوشهای بزرگسالی نزدیک ظهر پوست صورتم کاملا چرب شده و آرایشم بهم می ریخت و باعث احساس بدی در من می شد . من بخاطر مشکلم کرم پودرهای زیادی را امتحان کردم و به جرات می توانم بگویم که این کرم پودر استی لودرتنها کرم پودری بود که بعد از استفاده از آن نگفتم که این آخریت باری هست که این کرم پودر را به صورتم می زنم.

بعد از استفاده از کرم پودر روی صورتم علاوه بر ظاهری زیبا و لطیف به هیچ وجه صورت شما برق نمی زند و کاملا طبیعی بنظر می رسد و حسن دیگر آن این است که به هیچ وجه با جمع شدن کرم داخل خطوط ریز صورت باعث دیده شدن بیشتر این خطوط نمی شودو همچنین فاقد چربی است.

کرم پودر Double Wear  با داشتن  60 رنگ مختلف این امکان را به من می دهد که با توجه به فصل کرم پودر مورد علاقه ام را انتخاب کنم مثلا  در فصل زمستان از تناژ استخوانی و سرد Cool Bone  استفاده کنم و در فصل تابستان از تناژ گرم Towny  استفاده کنم.

من دوست دارم کرم پودر را براش از بخش مرکزی صورتم شروع کنم و در پایان با نوک انگشتانم کاملا آن را پخش کنم تا ظاهری کاملا یکنواخت پیدا کند.و زمانی که بخواهم پوستم درخشانتر بنظر بیاید کمی پرایمر  استی لودر و یا چند قطره سرم ترمیم کننده شب را با کرم پودرم ترکیب می کنم.

 

 

 

 

 

Bandi Manzini (کارشناس تولید محتوا و partnerships director)

Shade :6C2 Pecan

من در مورد انتخاب کرم پودر یکسری معیارهایی دارم که شامل پوشش دهی بالا در عین کاربرد راحت است و خیلی تیره تر و روشنتر از پوست خودم نباشد (متناسب با تناژ طبیعی پوستم باشد) در اولین باری که از این کرم پودر استفاده کردم بسیار تحت تاثیر رنگ زیبا و ثبات آن روی پوستم قرار گرفتم. و چیزی که توجه مرا بسیار جلب کرد این بود که علاوه بر اینکه پوستم بسیار یکدست شده بود و به جای اینکه پوست من شبیه یک پوست خوب باشد واقعا یک پوست خوب دارم.و این باعث بالا رفتن اعتماد به نفس من می شد و از این به بعد این کرم پودر یکی از محصولات زیبایی من شد.

Rebecca Hunnybun(تولید کننده)

Shade: 1C1 Cool Bone

من بدلیل کک و مک هایی که روی پوستم دارم دنبال کرم پودری بودم که این کک و مک ها را بپوشاند و در عین حال مصنوعی بنظر نرسد و مجبور نباشم یکی از دو خواسته ام را فدای دیگری کنم.بعد از امتحان کردن کرم پودر Double Wear  استی لودر متوجه شدم که با مقدار کمی از کرم پودر روی پوست صورتم علاوه بر پوشش دهی عالی ظاهر کاملا طبیعی هم داشت و چهره ام با آرایش زیاد بنظر نمی رسید. حسن دیگر این کرم پودر این است که بعد از فعالیت روزانه زیاد همچنان بدون نقص باقی می ماند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. زمینه وب سایت اختیاری است.

دیدگاهپیغام شما
نامنام شما
ایمیلایمیل
وب سایتوب سایت